×

Пожежна безпека

Композитна черепиця Roser відноситься до вогнестійких покрівельних покриттів і може використовуватися без обмежень для покрівлі дахів.

Чудовий вибір кольорів покрівлі Roser

Покрівельні матеріали Roser мають багату кольорову палітру. Вони включають в себе 10 основних кольорів, серед яких частина є традиційними, а інша частина оригінальними. 

Легка вага композитної металочерепиці Roser

Композитна металочерепиця Roser має широкий формат, отже, кожен лист покриває велику площу. 

Легкість монтажу

Покрівельна система Roser на відміну, наприклад, від мідної черепиці, може підійти до будь-якої архітектури, тому що композитну металочерепицю можна різати, гнути, надавати будь-яку форму. 

Безпека

Завдяки малій вазі, надійному кріпленню до підстави покрівлі і екологічності всіх компонентів черепиці, покрівельні матеріали Roser можна віднести до найбезпечніших покрівельних матеріалів.

Надійність

За міцності композитна черепиця перевершує натуральну. Вона не б`ється і не тріскається, стійка до подряпин і навіть до граду. 

Довговічність

Завдяки алюцинковому сплаву черепиця Roser не схильна до корозії. Композитна покрівля стійка до будь-яких погодних умов. 

Композитна черепиця Roser

Композитна черепиця Roser має високу якість завдяки використанню сталевого листа зі спеціальним захисним сплавом Galvalume (алюміній + цинк + кремній), який гарантує надійний захист від корозії. 

  • 50 років гарантії
  • Roser виготовляється на єдиному заводі в Південній Кореї зі стабільно високою якістю
  • При виробництві черепиці Roser використовується якісний конструкційний метал з покриттям Galvalume (AL / Zn) виробництва BIEC International
  • Крихта з натурального каменю від кращого виробника мінеральних гранул концерну 3М
  • Можливість монтажу на всі типи обрешітки (дерево, метал, суцільна обрешітка)
  • Унікальність профілів