×

Композитна черепиця

Композитна черепиця

І так Ви стали перед вибором своєї майбутньої покрівлі, і як же визначитися в цьому різноманітті матеріалів, яке, на сьогоднішній день, нам пропонує ринок, адже дах це важлива частина будинку яка виконує не тільки захисну функцію а й відповідає за те як буде виглядати ваш будинок.

Давайте розглянемо такий матеріал як композитна черепиця і звернемо увагу на її переваги. Візьмемо наприклад Південно Корейську компанію ROSER. І так про переваги. Продукція цієї компанії на світовому ринку існує з 1978 року і поставляється в 65 країн світу, виготовляється тільки з високоякісної сталі покритої особливим сплавом алюмоцинк, для верхнього захисного шару компанія ROSER використовує гранулят компанії зі світовим ім'ям 3м. Монтаж даного продукту можливий на будь-яку основу вашого даху, а її легкість, всього 6.6 кг на 1 кв.м. дозволить Вам змонтувати покрівлю без зайвих зусиль та ще до всього в будь-який час року -літом чи взимку.

Черепиця ROSER є вогнестійким матеріалом і може застосовуватися без обмежень для будь-якого виду покрівель. Чи не найважливіший фактор при виборі покриття на що потрібно звернути увагу це гарантії які дає виробник на свою продукцію. До всього вище перерахованого компанія ROSER дає 50 років гарантії на фізико-механічні властивості продукту, 15 років на зовнішнє покриття та вигоряння кольору, а так само гарантує надійність кріплення до поривів вітру.

Різноманітність форм і забарвлень допоможуть вам зробити правильний вибір.

Дата: 20 листопада 2014