×

Непрості питання про черепицю Розер

Непрості питання про черепицю Розер

Відповідь у наших фахівців:

  • Київ (044) 257-00-72, (067) 777-555-1
  • Південь (067) 467-33-01
  • Центр / Північ (067) 467-33-20
  • Захід (067) 467-33-25
  • Схід (067) 467-33-21

Як і коли з'явилася композитна черепиця?

Поняття композитна черепиця з'явилося в роки другої світової війни - коли маскували блискучу металеву черепицю від скидання авіабомб для збереження важливих історичних і виробничих будівель від руйнування. Згодом спосіб нанесення на метал кольорової кам'яної крихти, почав витісняти звичайний метал з покрівлі доводячи свою велику довговічність - основа метал, мінімальну гучність - шар кам'яної крихти і відмінний зовнішній вигляд - високі, різні профілі при легкій 6,4 кг вазі.

 Чи можна пересуватися по покрівлі з композитної черепиці?

Так, пересуватися по всіх профілях композитної черепиці можна. При цьому потрібно дотримуватися кількох правил - ходити у взутті на м'якій підошві, наступати в нижню частину профілю і ближче до ребра. 2 рази в рік потрібно проводити огляд покрівлі, робити очищення поверхні від листя і моху (лишайника), чистка водостоків або обслуговування обладнання змонтованого на покрівлі.

Чи «шумить» композитна черепиця при дощі, адже основа її з металу?

Композитна черепиця - це безшумний покрівельний матеріал при будь негоді і силі вітру. Якісно підібрана технологія багатошарової черепиці поглинає звуки від крапель дощу і барабанного звуку граду. Звук гасне разом з краплею.

Чи можна накривати покрівлю композитною черепицею біля ВОДИ?

Унікальний захист металевого листа Гальвалюм, розроблений для мінімально 50 річної захисту і експлуатації металевого листа не тільки в присутності води, але і всередині її довгі роки. Сплав розроблений для конструкцій, що працює в умовах агресивного міського середовища з її вихлопними газами, а також в промислових районах і забудовах.

Чи обсипається  кам'яна кольорова крихта на покрівлі?

Досвід монтажу та експлуатації композитної черепиці показує, що зайва (надлишкова) крихта йде при перевезенні черепиці та її укладанні на покрівлю.

Покрівельник переміщаючись при монтажі, зніме з поверхні технологічно закладений на цей процес запас, а сонце і захисний шар запече.

Основний обсяг кольорових керамічних гранул на листы на довгі 50 років.

Композитна черепиця може іржавіти?

Корозії вона не боїться 50 років. Алюмо-цинкове біметалічне покриття ТМ Гальвалюм, захищає лист черепиці двома металами. Вони, допомагаючи один одному, зберігають її довгі роки в різних країнах і складних кліматах.

Чи вицвітає покриття з часом?

Наш камінь на черепиці натуральний і захищений керамічним шаром - захистом, загартовування її відбувається при температурі - 700градусів. Працюючи з виробником - лідером компанією з США - ми можемо дати гарантію на відстрочку на зміну кольору, яка виникає при впливі сонця і ерозії. Інші зміни кольору - більше пов'язані зі звичайною брудом і змиваються після сильного дощу та покрівля знову виглядає красиво.

Чи безпечна композитна черепиця під час пожежі?

Черепиця не горить і не поширює вогонь. При поширенні вогню з сусідніх будинків створює ефект загасання іскор і падаючих на покрівлю предметів. Метал і камінь надійний захист.

Нагрівається композитна черепиця?

Добре відображає тепло за рахунок особливих гранул, це знижує витрати на електроенергію у вашому домі як влітку, так і взимку. Вигідно відрізняється від металу при сході снігу - ні лавин ні небезпечного сходження снігу з прогрітій взимку покрівлі.

Чи можна пити воду, зібрану з покрівлі з композитної черепиці?

Дощова вода, зібрана з даху, безпечна для використання в домашньому господарстві. Після 2-3 сильних дощів - потрібно змити монтажний бруд.

Скільки важить покрівля з композитної черепиці та керамічної черепиці?

  • Розер - 7 кг з цвяхами і планками
  • Кераміка - від 40 кг в чистому вигляді

Як захистити металеву покрівлю від блискавки?

Потрібно встановити систему блискавко захисту. Громовідвід, ізолюючий контур зроблять свою справу по захисту будинку, навіть якщо він стоїть на пагорбі.

Фахівці знають що метал на даху не більш небезпечний, ніж кераміка або бітумна черепиця при правильному захисті.

Скільки прослужить моя покрівля з черепиці Розер?

Термін великий, сказати довічний - неправда. Час життя одного покоління 20-25 років за статистикою.

Гальвалюм захист - працює ефективно 125 років, згідно з випробуваннями. Розер пропонує 50 років на все - на готовий продукт – черепицю.

Хто покупець черепиці Розер?

Успішний, цінуючий свої зароблені гроші чоловік

Впевнений в корейській якості продукту і розуміє його реальну ціну.

Отримав унікальний вид і форму черепиці на будинку, якою буде гордитися його сім'я довгі роки.

Дата: 20 листопада 2014