×

Вибір покрівельного матеріалу

Вибір покрівельного матеріалу

На сьогоднішній день важко зорієнтуватися у виборі покрівельного матеріалу навіть досвідченим спеціалістам цього ринку так, як виробників досить таки великий вибір, у кожного з них є плюси і мінуси.

На ринку скатних покрівельних матеріалів є три основних напрямки: метал, кераміка і бітум.

  1. Розглянемо (метал) - металочерепиця на нашому ринку представлена ​​досить тривалий період часу. Виходячи з будівельної практики, середній термін експлуатації становить близько 10 років.
  2. Бітумна черепиця - термін експлуатації від 10 до 30 років, в практиці на нашому ринку більше 15 років.
  3. Натуральна черепиця - від 30 до 100 років, на нашому ринку більше 15 років.

А ось металочерепиця з кам'яною посипкою з'явилася на нашому ринку не так давно, але виходячи із заявлених параметрів термін експлуатації прирівнюється до натуральної черепиці і що важливо вага даного матеріалу не вимагає посилення конструктиву покрівлі, а також кам'яна посипка (покрівельний гранулят натурального каменю) покрита шаром акрилової глазурі що повністю виключає вбирання вологи в структуру грануляту тим самим значно продовжує  циклічність і термін експлуатації покрівельного матеріалу.

Виходячи з цих доводів, ми маємо три основних параметри. Тобто ми маємо матеріал по надійності натуральної черепиці, що не вимагає додаткового посилення покрівельного конструктиву витримує високу вітрове, температурне, вологостійке навантаження.

Продукція розрахована для застосування в усіх кліматичних поясах. Продукт простий в монтажі і обслуговуванні.

Дата: 20 листопада 2014