×

Про ROSER

Про ROSER

Композитна черепиця Roser має високу якість завдяки використанню сталевого листа зі спеціальним захисним сплавом Galvalume (алюміній + цинк + кремній), який гарантує надійний захист від корозії. Поверх лицьового боку листа нанесена крихта натурального каменю, яка надає черепиці фактуру і колір, а для захисту крихти від вигорання вона покрита прозорою акриловою глазур'ю.

 • 50 років гарантії
 • Roser виготовляється на єдиному заводі в Південній Кореї зі стабільно високою якістю
 • При виробництві черепиці Roser використовується якісний конструкційний метал з покриттям Galvalume (AL / Zn) виробництва BIEC International
 • Крихта з натурального каменю від кращого виробника мінеральних гранул концерну 3М
 • Можливість монтажу на всі типи обрешітки (дерево, метал, суцільна обрешітка)
 • Унікальність профілів

Професійні будівельники по всьому світу знають, що покрівельні матеріали Roser мають ряд специфічних властивостей, які в ряді випадків можуть бути дуже корисні. Даний матеріал практично не схильний до корозії, завдяки спеціальному покриттю "Алюмоцинк", розробленим фахівцями компанії Roser. Застосовуючи для даху такі покрівельні матеріали, ви не тільки надійно захистите покрівлю від протікання, але і додасте будівлі презентабельний вигляд. Композитна черепиця Roser представлена ​​в дуже великій кольоровій гамі і може доповнити дизайн абсолютно будь-якої будівлі. Ці покрівельні матеріали покликані підвищити надійність вашої покрівлі при збереженні відмінного зовнішнього вигляду. Сучасна черепиця Roser настільки надійна, що термін служби, який заявляє компанія Roser, становить 50 років.

Структура покрівельного листа ROSER

 1. Захисна акрилова глазур
 2. Покрівельний гранулят з натурального каменю
 3. Базовий з’єднуючий шар (акриловий компаунд)
 4. Спеціальне захисне покриття (SPT)
 5. Спеціальне захисне покриття Galvalume™
  Стальний лист
  AL/ZN покриття Galvalume™

Композитна металочерепиця Roser має продуманий розмір аркуша (1335 мм × 410 мм), завдяки якому втрати покрівельних матеріалів при порізці та укладанні мінімальні. Вигідно відрізняється також і вага композитної черепиці Roser - всього 6,5 кг / м2, що в 7 разів менше ніж у керамічної черепиці.

Композитна черепиця Roser підтверджує свою якість наявністю безлічі міжнародних сертифікатів, таких як ISO 9001: 2000, MIAMI-DADE-COUNTY (США), BBA (Великобританія).

Переваги композитної черепиці ROSER:

Довговічність

Завдяки алюцинковому сплаву черепиця Roser не схильна до корозії. Композитна покрівля стійка до будь-яких погодних умов. Завдяки нульовому водопоглинанню вона не боїться різких перепадів температур і витримує будь-яку кількість циклів заморожування / відтавання. Матеріал стійкий до УФ-випромінювання і зберігає колір протягом всього терміну служби.

Надійність

За міцності композитна черепиця перевершує натуральну. Вона не б'ється і не тріскається, стійка до подряпин і навіть до граду. Спеціальна форма черепиці (зі з'єднувальним замком) дозволяє витримувати високе механічне навантаження. Для випробування міцності, ця черепиця піддавалася найсуворішим тестам, і результат був досить гарний. Для посилення надійності покриття в місцях основних вітрових і снігових навантажень виробник пропонує широкий вибір комплектуючих. Що стосується теплостійкості, алюмоцинк сильно перевершує аналогічні показники оцинкованого покриття, що робить практично рівним його з алюмінієвим покриттям.

Безпека

Завдяки малій вазі, надійному кріпленню до підстави покрівлі і екологічності всіх компонентів черепиці, покрівельні матеріали Roser можна віднести до найбезпечніших покрівельних матеріалів.

Легкість монтажу

Покрівельна система Roser на відміну, наприклад, від мідної черепиці, може підійти до будь-якої архітектури, тому що композитну металочерепицю можна різати, гнути, надавати будь-яку форму. Такі покрівельні матеріали просто незамінні під час капітального ремонту будівлі, стара покрівля якої вже розсипається під впливом дощових опадів. Укладання композитної металочерепиці можливе на покрівлю з нахилом від 12 до 90 градусів.

Легка вага композитної металочерепиці Roser

Композитна металочерепиця Roser має широкий формат, отже, кожен лист покриває велику площу. Вага 1 м2 покриття - 6,6 кг (всього 1/6 ваги традиційної керамічної черепиці або цементно-піщаної черепиці) дозволяє заощадити на перевезенні і монтажі покрівлі.

Чудовий вибір кольорів покрівлі Roser

Покрівельні матеріали Roser мають багату кольорову палітру. Вони включають в себе 10 основних кольорів, серед яких частина є традиційними, а інша частина оригінальними. Такий вибір колірних рішень здатний задовольнити найвимогливішого клієнта. Всі кольори мають природні відтінки, завдяки чому Ваш будинок і покрівля даху буде гармоніювати з навколишнім ландшафтом. Шляхетний матовий об'єм створюють кам'яні гранули, які розташовані на поверхні черепиці.

Пожежна безпека

Композитна черепиця Roser відноситься до вогнестійких покрівельних покриттів і може використовуватися без обмежень для покрівлі дахів.

Область застосування покрівлі

 • Малоповерхове і багатоповерхове будівництво
 • Зведення нової і реконструкція старої покрівлі
 • Для скатної покрівлі з кутом нахилу від 12 до 90 градусів

Композитна металочерепиця ROSER виготовляється в Південній Кореї. Вона відмінно зарекомендувала себе більш ніж в 60 країнах світу, включаючи Україну. Покрівля дахів композитної черепицею Розер - прекрасний вибір для Вашої покрівлі. Основу покрівельного матеріалу композитної черепиці ROSER становить сталь з двох сторін покрита сплавом алюмінію і цинку, який є найкращим захистом від корозії. Верхня сторона листів ROSER покрита крихтою натурального каменю і акрилової глазур'ю для захисту від ультрафіолету.