×

Інструкція з монтажу

Інструкція з монтажу

Тут ви можете завантажити інструкції по монтажу композитної черепиці ROSER в форматі PDF.

Композитна черепиця являє собою матеріал для облаштування покрівлі елітного класу. Тому, після того, як Ви визначилися з вибором, необхідно подумати про те, як правильно виконати монтаж композитної черепиці і влаштувати покрівлю. Рекомендується, щоб кладкою займалися фахівці з відповідним досвідом роботи в даному напрямку. Тільки таким чином можна гарантувати якісне укладання черепиці та її подальшу надійну службу. В іншому випадку, повинна бути ретельно вивчена інструкція по монтажу композитної черепиці. Крім того, професійні монтажники на свою роботу надають певну гарантію.

Монтаж композитної черепиці істотно відрізняється від укладання металочерепиці, незважаючи на початкову схожість цих двох матеріалів.

Тому, як свідчить інструкція по монтажу композитної черепиці, потрібно обзавестися таким інструментом:

  • молоток;
  • пилка по металу і дереву;
  • шуруповерт;
  • ножиці по металу;
  • рулетка;
  • циркулярна пила;
  • заклепочник;
  • згинальне пристосування.

Крім того, для якісного і правильного монтажу потрібні: пневмопістолет для цвяхів, гнучкий верстат, гільйотина і шаблон 370 міліметрів.

Всі переміщення по вже укладеній композитної черепиці слід здійснювати тільки в м'якому взутті, наступаючи на нижню частину. Якщо черепиця буде забруднена в процесі укладання, її необхідно очистити слабким мильним розчином. Вкрай не рекомендується використання агресивних засобів для чищення. Якщо ж буде мати місце пошкодження на черепиці, то воно легко усувається застосуванням відповідного ремкомплекта.

Власне, процес монтажу композитної черепиці починають від коника, і проводять в шаховому порядку. В ході укладання, закріплений зверху лист трохи піднімається, і під нього запускається лист наступного. Після чого до обрешітки прибивається верх нового ряду і низ ряду попереднього. Якщо в наявності є пневмопістолет, то монтаж можна здійснювати від карниза до коника. Загалом, в разі, коли самостійно здійснюється монтаж композитної черепиці, відео інструкцію подивитися буде вкрай корисно.