×

Каталог продукції

Каталог продукції

Колекція SPANY
Продовжуючи століттями сформовані традиції, творці композитної черепиці Roser представляють Вам чудову колекцію Spany, профіль якої, повністю імітуючи натуральну черепицю, має високі технічні характеристики сучасного матеріалу.
Колекція CLEO
Roser CLEO - композитна металочерепиця, що поєднує простоту і елегантність типового середземноморського стилю. Дана модель увібрала в себе естетичну привабливість високоякісної керамічної черепиці та відмінні гідності сталевий металочерепиці, покритої кам'яною крихтою.
Колекція STONE WOOD SHAKE
Колекція STONE WOOD SHAKE від ROSER - це всесвітньо відома, легка модель, яка привертає до себе увагу своїм незвичайним дизайнерським рішенням і багатою палітрою кольорів.
Колекція ROMAN CLASSIC
Колекція Roman Classic композитної черепиці ROSER являє собою унікальну і неповторну покрівлі для сучасної людини для Вас і Вашої родини.
Колекція ROWOOD
Стиль шале - це простота, тепло і затишок, продуманість деталей. Його вибирають справжні цінителі традицій і якості, не залежно від релігійних переконань і культурних цінностей.
Колекція ROSER BOND
Колекція ROSER BOND - спеціально призначена для будівель в стилі hi-tech, вона органічно доповнить вигляд будівлі в стилі «високих технологій». Але справа не тільки в стилі.
Колекція PIANO
Колекція PIANO додає витонченої елегантності та неповторної привабливості для стильних будинків з його сміливим зовнішнім виглядом, щоб надати вам ефект величності.
Аксесуари
Аксесуари для колекцій Roser