×

Переваги композитної металочерепиці Roser перед іншими видами покрівлі:

Параметри порівняння

Композитна черепиця Roser    

Інші види покрівельних покриттів

Гарантія 50 років

 композитная черепица

Надійні фізико-механічні властивості продукту. Термін служби - більше 50 років

Натуральна черепиця руйнується внаслідок кліматичних навантажень, особливо при частих змінах добової температури. Цю характеристику називають морозостійкістю матеріалу, яка у натуральній черепиці нижче, ніж у композитної черепиці Roser

Вага

 композитная черепица

Площа покриття 0,46 м2 отже, кожен лист покриває велику площу. Композитна металочерепиця не створює додаткове навантаження на несучі конструкції. Вага 1 м2 покриття - 6,6 кг (всього 1/6 від ваги традиційної керамічної або цементно-піщаної черепиці), що дозволяє скоротити витрати з перевезення і монтажу покрівлі.

 

Покрівлі з натуральної черепиці досить масивні, в зв'язку з чим їх слід встановлювати на несучої конструкції з великим запасом міцності.

 

Міцність

 композитная черепица

Основа композитної черепиці - спеціальна міцна сталь. Також завдяки захисному алюмоцинковому сплаву композитна черепиця Roser не схильна до корозії. Стійкість до УФ-випромінювання і збереження кольору протягом усього терміну служби.

Стійкість кріплення композитної металочерепиці до поривів вітру та іншим видам екстремальної погоди.

 

Керамічна черепиця як і раніше є матеріалом нестійким до динамічних крапкових навантажень (ударів). Будучи пористим матеріалом керамічна черепиця добре вбирає вологу, що при високих або низьких температурах призводить до його швидкого руйнування.

На зниження міцності також впливають приховані дефекти, які утворюються при випалюванні керамічних виробів.

 

Монтаж

 композитная черепица

Композитна черепиця Roser підходить до будь-яких архітектурних форм, так як композитну черепицю Roser можна різати, гнути, виготовляти нестандартні елементи на місці монтажу. Укладання композитної металочерепиці можливе на покрівлю з нахилом від 12 градусів до 90 градусів. Монтаж металочерепиці Roser проводиться в будь-який час року і при будь-якій температурі.

 

Складністю монтажу керамічної черепиці є - підняття її повної ваги на висоту даху. Елементам натуральної черепиці неможливо надавати інші форми. При монтажі натуральної черепиці операція з різання є трудомісткою. Вартість робіт по монтажу натуральної черепиці порівнянна з вартістю самого матеріалу.

 

Естетичний зовнішній вигляд

композитная черепица

 

Чудові і стійкі забарвлення, форми композитної черепиці Roser здатні задовольнити самого вимогливого клієнта

 

Керамічна черепиця схильна до вигорання та нестійка до ударів

Гарантія

 композитная черепица

Гарантія 50 років!

Покрівлі зі звичайної металочерепиці мають гарантійний термін - 10-15 років, а з гнучкої бітумної черепиці - 15-25.

Переваги

Черепиця Roser має багато переваг, серед яких можна виділити наступні:

 • Покрівля має виняткову міцність завдяки особливому методу напуску, за допомогою якого кріпляться окремі листи. Кріплення, виконане за допомогою сполучних замків, дозволяє витримувати ураганний вітер, рясні снігопади і землетруси;
   
 • Інноваційні рішення в технології виробничого процесу дозволили досягти небувало великого терміну служби - до 100 років. Такий матеріал зможе служити декільком поколінням мешканців, що позитивно враховується при економічному порівнянні вартості і терміну експлуатації;
   
 • Вага композитної черепиці в шість разів менше, ніж у керамічної, що набагато знижує навантаження на будівельну конструкцію. Характеристики міцності при цьому значно перевершують натуральну черепицю, вона не б'ється і неймовірно стійка до механічних навантажень завдяки основі і спеціальному замку, що застосовується при монтажі;
   
 • Захисна поверхня з кам'яного грануляту істотно знижує рівень шуму, виробленого сильною зливою. Це дозволяє мешканцям будинків відчувати себе більш комфортно;
   
 • В Європі черепиця Roser стала модною тенденцією. Вона помітно відрізняється від іншої покрівельної продукції, і багатий асортимент може задовольнити будь-якого замовника.
   

Композитна черепиця - це відомий у всьому світі покрівельний матеріал, неймовірно легкий, здатний прикрасити Ваш дах завдяки елегантному дизайну і широкому вибору колірних рішень. Покрівельне покриття фірми Roser має низку властивостей, завдяки яким воно вже завоювало довіру багатьох професійних будівельників і архітекторів в Європі і США.

Композитна металочерепиця Roser - це легкий покрівельний матеріал, який прикрасить Ваш будинок зовні і надійно захистить зсередини. Черепиця Roser відрізняється елегантним дизайном і різноманітністю кольорів, що ставить її за багатством вибору рішень в один ряд з м'якою черепицею таких відомих марок, як Tegola або Katepal. Для будівель, яким необхідна підвищена надійність і стійкість, безсумнівно, потрібна саме композитна черепиця - сучасне покриття для покрівлі, що володіє незаперечними перевагами перед традиційними видами покрівлі - фальцевої, мідної або м'якої покрівлі.

Завдяки алюміній цинковому сплаву черепиця Roser не схильна до корозії. Термін служби даного виду покриття більше 50 років. Композитна черепиця стійка до будь-яких погодних умов. Завдяки нульовому водопоглинанню вона не боїться різких перепадів температур і витримує будь-яку кількість циклів заморожування / відтавання. Матеріал стійкий до УФ-випромінювання і зберігає колір протягом всього терміну служби.

За міцністю композитна черепиця Roser перевершує натуральну. Вона не б'ється і не тріскається, стійка до подряпин. Спеціальна форма черепиці (з з'єднувальним замком) дозволяє витримувати високе механічне навантаження.

Композитна черепиця Roser відноситься до вогнестійких покрівельних покриттів і може використовуватися без обмежень. Завдяки малій вазі, надійному кріпленню до підстави крівлі і екологічності всіх компонентів Roser можна віднести до найбезпечніших покрівельних матеріалів.