×

Мода на шале, традиційний альпійський будиночок, тепер міцно влаштувалася і в Україні. Зростаючий інтерес до цього архітектурного стилю пояснюється не тільки модою. Шале - це не просто архітектурний стиль і не просто звичайний будинок. Шале складається з багатої історії альпійських гір. Жити в шале - значить дихати повітрям хвойного лісу, так як будують його з особливого хвойного зрубу і каменю. Романтичний зовнішній вигляд шале з його традиціями і легендами повністю відповідає мальовничим видам, його оточуючим.

Стиль шале - це простота, тепло і затишок, продуманість деталей. Його вибирають справжні цінителі традицій і якості, не залежно від релігійних переконань і культурних цінностей.

При цьому кожне шале - це ексклюзивний будинок, який має свій особливий внутрішній зміст, зі своїм характером і енергетикою.

Палітра колекції Roser Rowood включає 10 основних кольорів, частина з яких є традиційними, а частина - оригінальними, що дозволяє самому вимогливому покупцеві втілити свій художній задум. Кам'яні гранули на зовнішній поверхні черепиці створюють благородний матовий об'єм і чудово гармонують з навколишнім ландшафтом, будучи частиною самої природи.

*Наявність товару на складі уточнюйте за телефоном +38 (067) 777-555-11

*Термін поставки під замовлення – 8 тижнів

Технічні характеристики:

Довжина листа 

1340 мм

Довжина покриття

1280 мм

Ширина покриття

370 мм

Площа покриття

0.47 м²/лист

Витрата матеріалу

2.11 листа/м²

Вага однієї черепиці

3.0 кг