×

Легка вага черепиці Roser

Площа покриття покрівельного гонта Roser 0,46 (0,47) м2. Вага 1 м2 покриття Roser всього 1/6 ваги традиційної керамічної або цементно-піщаної черепиці, що дозволяє заощадити на витратах з перевезення і монтажу покрівлі.

Перевірена довговічність

Стійкість до корозії.

Завдяки алюміній-цинковому сплаву, черепиця Roser не схильна до корозії. Завдяки нульовому водопоглинанню, вона не боїться різких перепадів температур і витримує будь-яку кількість циклів заморожування / відтавання. Термін служби даного виду покриття більше 50 років.

1) Випробування металів на корозійну стійкість при обробці сольовим розчином

Матеріал

Алюмоцинк

Оцинкування

Покриття

150 г / м.кв. 
40 мкм

 275 г / м.кв
40 мкм

Кількість годин до появи іржі

5500

 300

 2) Випробування металів на корозійну стійкість при обробці сольовим розчином - 3,200 годин

Випробування металів на корозійну стійкість при оббризкуванні сольовим розчином - 3,200 годин

 

3) Випробування металів на корозійну стійкість на відкритому повітрі протягом 13 років.

Зразки:

  • Алюмоцинк (Покриття 150 г / м.кв.)
  • Оцинковка (Покриття 250 г / м.кв.)

Стійкість до УФ-випромінювання і збереження кольору протягом усього терміну служби.

Теплостійкість

За показником теплостійкості алюмоцинк набагато перевершує аналогічні показники оцинкованого покриття і практично дорівнює алюмінієвому покриттю.

Стійкість до граду

Металочерепиці Roser був привласнений сертифікат UL 02218, або 4 клас стійкості. Наприклад, в деяких штатах Америки надаються знижки 35% на щорічну страховку будинку, якщо при його будівництві використовувалися матеріали класу 4.

Стійкість до поривів вітру

Roser витримує пориви вітру до 120 миль / год.

Пожежна безпека

Надійні фізико-механічні властивості продукту - основа спеціальний метал, покриття - кам'яна крихта з нульовим водопоглинанням.

Легкість монтажу

Покрівельна система Roser на відміну, наприклад, від натуральної черепиці, може підійти до будь-якій архітектурі, тому що цей матеріал можна різати, гнути, надавати будь-яку форму і укладати на покрівлю з нахилом від 12 градусів до 90 градусів.

Легкий ремонт старої покрівлі

Покрівельна система Roser може змінити Вашу стару покрівлю, якщо вона прийшла з ладу, зробити ремонт даху. Покрівля Roser розроблена таким чином, щоб легко встановлювати поверх старого даху протягом декількох днів. Особливість профілів Roser в можливості монтажу на суцільну основу - ОСБ або фанерну плиту, дошку.

Чудовий вибір кольорів покрівлі Roser

Покрівельна система Roser має багату кольорову палітру. Такий вибір колірних рішень здатний задовольнити найвимогливішого клієнта. Всі кольори мають природні відтінки, завдяки чому Ваш будинок буде гармоніювати з навколишнім ландшафтом.

Виробництво черепиці на обладнанні, який відповідає міжнародним стандартам

ROSER, CO., LTD працює використовуючи систему контролю якості менеджменту ISO 9001, прийнятої на сьогоднішній день в 75 країнах світу. Це допомагає компанії в повній мірі відповідати стандартам 21 століття.